Presidenti Begaj nuk dekreton ligjet e qeverisë për studentët e mjekësisë dhe kanabisin, aktet hyjnë në fuqi në heshtje

Presidenti Bajram Begaj ka miratuar në heshtje ligjin për kultivimin e kanabisit mjekësor gjithashtu edhe ligjin që i detyron studentët e mjekësisë të punojnë për 5 vjet në Shqipëri, pasi mbarojnë studimet, me kusht që të marrin diplomat.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts