Presidenti i Klubit të Futbollit të Tiranës i Infektuar me Covid-19

nr 1 i tiranes

Presidenti i Tirana Futboll Club, Refik Halili ka rezultuar pozitiv së fundmi me Covid-19. Numri një i Ekipit të Tiranës iu nënshtrua testeve të nevojshme disa ditë më parë dhe ai rezultoi pozitiv, raportuan mediat lokale.

Halili nuk ishte i pranishëm as në ndeshjen e fundit, atë kundër Apollonia tre ditë më parë, pasi ai mbeti i izoluar duke pritur përgjigjen e testit pasi kishte treguar disa simptoma të lehta të COVID-19.

Burime nga drejtuesit e klubit thonë se gjendja e Presidentit Halili është shumë e mirë, nuk ka shqetësime apo simptoma të rëndësishme dhe ai pritet të kthehet shumë shpejt në krye të ekipit. Halili aktualisht është në shtëpi, i izoluar.

Lexo me shume: www.botasot.al

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.