Presidenti i SHBA, Biden takohet me Papa Françeskun në Vatikan. Ja kush e shoqëron

Presidenti i SHBA-ve, Jeo Biden ka zhvilluar sot një takim me Papa Françeskun.

Mësohet se i pranishëm në këtë takim, që po mbahet në Vatikan, ishte edhe sekretari i Shtetit, Antony Blinken.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.