Presidenti Meta kalon fundjavën në jug dhe poston fotot nga fshati turistik: Largohesh vetëm me një dëshirë…


Presidenti i Republikës këtë të dielë ka zgjedhur ta kalojë në jug të Shqipërisë duke “braktisur” Gjirin e Lalzit. Kreu i Shtetit ka postuar disa foto nga Piqerasi, fshati turistik buzë Jonit.

ilir meta ok

Në një postim në Facebook Meta shkruan: Nga Piqerasi largohesh vetëm me një dëshirë, për t’u rikthyer sa më parë!

Kujtojmë që Presidenti Meta u shkarkua nga Parlamenti për shkelje të rënda kushtetuese. Ndërkohë vendimin përfundimtar pritet ta japë Gjykata Kushtetuese.

sasd sa meta ilir meta

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.