Presidenti Meta nxjerr foton me Haradinajn: Kënaqësi të takohem me gjigandin e kombit

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me kreun e AAK-së në Kosovë, Ramush Haradinaj.

Meta shprehet se është përherë një kënaqësi që të takohet me gjigandin e kombit.

“Përherë kënaqësi të takohem me Gjigandin e Kombit! 🇦🇱❤️🇽🇰”, shprehet Meta.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.