Presidenti Meta publikon foton e veçantë me bashkëshorten e tij për t’i uruar Shën Valentinin. Ja mesazhi i Kryemadhit
ilir meta

Presidenti Ilir Meta ka uruar këtë 14 Shkurt bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi, me rastin e festës së të dashuruarve.

Meta ka publikuar në Facebook një foto të tij dhe Monika Kryemadhit mes vreshtave, të dy të përqafuar dhe të buzëqeshur.

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne!”-shkruan kreu i shtetit.

Këtë foto e ka shpërndarë më pas si postim të Presidentit edhe kryetarja e LSI-së, Kryemadhi, me të njëjtin urim.

“Gëzuar Shën Valentinin nga ne!”, bashkangjitur edhe një zemër.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.