Presidenti Meta publikon foton nga vreshta me rrush: Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon


Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte sot në një vreshtë me rrush, ku për ndjekësit e tij në Facebook ka publikuar edhe një foto.

ilir meta

Kreu i Shtetit thotë se vreshtarët janë gati të vjelin rrushin, ndërsa i uron që ky sezon të jetë me sa më shumë bereqet.

“Vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre. Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon për ta”, shkruan Presidenti Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.