Presidenti Meta takon të riun me bagëti: Të mbështeten më shumë blegtorët e rinj për të ndaluar shpopullimin (FOTO)
Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur natyrën për të pushuar këtë javë. Kreu i shtetit ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke takuar një blegtor të ri në Bregun e Zabërzanit.

takimi1

Ilir Meta thekson se blegtorët e rinj duhen mbështetur më shumë për të ndaluar shpopullim dhe pakësimin e blegtorisë.

“Me Juli Liçollarin, në Bregun e Zabërzanit, një nga blegtorët e rinj të cilët duhen mbështetur më shumë, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin, por edhe pakësimin e blegtorisë në këto treva të mrekullueshme”, shkruan Meta në rrjetet sociale.

ilir meta1 ilir meta 2

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.