Presidenti Meta uron nxënësit dhe mësuesit me foton e veçantë nga bankat e shkollës: Vit i mbarë dhe plot arritje të shkëlqyera

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zgjedhur të urojë nxënësit dhe mësuesit për vitin e ri shkollor me një foto të veçantë, ku shfaqet i ulur në bankat e shkollës.

ilir meta

Kreu i Shtetit uron që ky vit i ri shkollor të jetë plot arritje të shkëlqyera në rrugën e dijes, veçanërisht për vogëlushët që ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës!

“Një vit të mbarë dhe me plot arritje të shkëlqyera në rrugën e dijes, veçanërisht për vogëlushët, të cilët ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës!

Urime të ngrohta dhe shumë suksese për të gjithë mësuesit dhe profesorët në misionin e tyre fisnik! 💐📚🇦🇱”, shkruan Presidenti Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *