Presidenti Zelensky nxjerr mesazhin e fundit: Gjatë natës armiku do na sulmojë, fati i Ukrainës…

Në një paraqitje dramatike në orët e vona të natës, presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky paralajmëroi në një deklaratë video se rusët do të sulmojnë Kievin në orët e ardhshme.

“Kjo natë do të jetë e vështirë, shumë e vështirë, por mëngjesi do të vijë,” tha ai.

“Gjatë kësaj nate armiku do të përdorë të gjitha mjetet në dispozicion për të thyer rezistencën tonë. Këtë natë ata do të nisin një sulm.

“Këtë natë ne duhet të ngulmojmë. Fati i Ukrainës po vendoset pikërisht tani”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *