Presidentja e Kosovës nderohet me titullin e lartë “Patron i Kalasë” nga Bashkia e Beratit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është nderuar në Berat titulli i lartë “Patron i Kalasë”.

Mësohet se titulli më i lartë ekzekutiv që i jepet personaliteteve të shquara, Vjosa Osmanit ia ka dorëzuar kryebashkiaku i Beratit Ervin Demo.

Gjatë vizitës së saj në Berat, Vjosa Osmani shoqërohej nga bashkëshorti i saj dhe personalitete të qeverisë së Kosovës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts