Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Shqipëri më 4 dhe 5 shtator

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri në datat 4-5 Shtator. Osmani do të qëndrojë në Shqipëri me ftesë të Presidentit Bajram Begaj dhe do të pritet me ceremoni zyrtare. Vizita do të zhvillohet në datat 4-5 shtator 2023. Detajet e vizitës zyrtare nuk janë bërë ende publike. Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts