Pretendoi se ishte p*rdhunuar nga babai i saj prej 4 vitesh, e mitura rezulton e virgjër dhe mohon akuzat: Më kishte marrë telefonin ndaj e denoncova

pretendoi se ishte prdhunuar nga babai i saj prej 4 vitesh e mitura rezulton e virgjer dhe mohon akuzat me kishte marre telefonin ndaj e denoncovaVajza 15-vjeçare, i cila ka akuzuar babanë e saj për përdhunim ka dalë nga ekzaminimi mjeko ligjor e abuzuar seksualisht.

DURRES

Lajmin e konfirmon gazetarja, Klodjana Haxhiaj, ndërsa mësohet se vajza në gjykatë ka mohuar akuzat, duke u shprehur se denoncimi e kishte bërë pasi i ati i kishte marrë telefonin dhe se nuk ia jepte më.

LEXO EDHE: “Babai më ka p*rdhunuar prej 4 vitesh”/ 15-vjeçarja kërkoi urdhër mbrojtje, gjykata merr vendimin! I ati mohon akuzat, ç’ndodhi gjatë seancës me dyer të mbyllura

Ndërkohë avokat mbrojtës ka bërë me dije se vajza është e virgjër.

Gjykata nuk i ka dhënë urdhër mbrojtje vajzës dhe nënës, ndërsa në seancë i kanë kërkuar falje Bledar Rokos dhe kërkuan që ai të lirohej nga burgu dhe akuzat.

 

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts