Priten edhe 5 goditje të tjera, ja ku është fokusuar Partizani në merkato


Skuadra e Partizanit pritet të bëjë dhe 4-5 afrime të tjera në këtë merkato dhe fokusi më i madh është në dy reparte, mesfusha e sulmi.

Daja

Alternativat në këto pozicione janë të pakta dhe deri më tani, tre emra janë zbuluar.

Basha, Mihana dhe Gjata janë në bisedime me Partizanin, por pritet që në ditët e ardhshme të zbulohen edhe emra të tjerë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *