Privatizimi i ish-kompleksit Partizani, biznesmeni Bektashi paraqitet në SPAK

privatizimi i ish kompleksit partizani biznesmeni bektashi paraqitet ne spak
privatizimi i ish kompleksit partizani biznesmeni bektashi paraqitet ne spak

Biznesmeni Fatmir Bektashi është paraqitur sot në SPAK, në zbatim të vendimit të GJKKO-së, e cila ka caktuar ndaj tij masën ‘detyrim paraqitje’.

Bektashi po hetohet për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts