Probleme te “gjelat” e Francës, 2 futbollistë braktisin stërvitjen/ Portieri i ri i Milanit përplaset me…


Franca është duke vijuar përgatitjet në prag të ndeshjes ndaj Zvicrës, që “gjelat” do e luajnë të hënën e 28 qershori në Bukuresht.

Franca

Seanca e sotme stërvitore, nuk ka shkuar aspak mirë për kombëtaren e Deshamp, teksa 2 futbollistë janë detyruar ta lënë në mes stërvitjen, pasi kanë ndjerë shqetësime fizike.

thuram

Bëhet fjalë për futbollistin e Atletiko Madrid, Thomas Lemar dhe atë të Mynshengladbahut, Markus Thuram. Ky i fundit “braktisi” seancën stërvitore, pas një tërheqje në kofshë, ndërsa Lemar, u përplas keq me portierin e ri të Milanit, Manja.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *