Procedohet 38-vjeçari në Vlorë, ushtroi dhunë ndaj babait

procedohet 38 vjecari ne vlore ushtroi dhune ndaj babait
procedohet 38 vjecari ne vlore ushtroi dhune ndaj babait

Një 38-vjeçar në Vlorë është proceduar penalisht, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.

I proceduari është shtetasi me inicialet N.M, banues në fshatin Bishan.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin N. M., 38 vjeç, banues në fshatin Bishan, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij”, njofton policia.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts