Procedohet për tensionet në protestën e djeshme, Klevis Balliu: Nuk më ndaloni, por më motivoni më shumë! Shihemi në…

procedohet per tensionet ne protesten e djeshme klevis balliu nuk me ndaloni por me motivoni me shume shihemi ne
procedohet per tensionet ne protesten e djeshme klevis balliu nuk me ndaloni por me motivoni me shume shihemi ne

Sekretari për Aksionin Qytetar në grupimin e Rithemelimit, Klevis Balliu ka reaguar në lidhje me lajmin për procedimin e tij mbi tensionet në protestën e djeshme para bashkisë Tiranë.

Në një postim në rrjetet sociale, ai u shpreh një veprim i tillë më shumë e motivon sesa e ndalon për të kërkuar drejtësi për shqiptarët.

Ai konfirmoi pjesëmarrjen në protestën e radhës të njoftuar për të premten në orën 11:00.

Postimi i plotë:
Taulant Bego Yaris më paska proceduar pse protestoja kundër korrupsionit të Ndragetes.
Taulant Droga dhe Lal-Ndrageta duhet të dine se ky presion i shemtuar nuk funksionon.
Më keni bërë mbi 500 procedime penale dhe jo vetëm që nuk më ndaluat, por më motivoni më shumë per te kerkuar drejtesi per Shqiptaret.
Shihemi të premten ora 11:00, ku do të jete qytetaret kundër krimit dhe patjetër krimi do të humbë gjithmonë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts