Procesi në Gjykatën Speciale, komandant “Remi” flet për takimin me Adem Jasharin një natë para sulmit në Prekaz: Shkuam në shtëpinë e tij dhe…

Rrustem Mustafa i njohur si Komandant Remi do të vazhdojë edhe sot dëshminë në Gjykatën Speciale. Gjatë dëshmisë së tij, ai foli për emërimin në krye të Zonës Operative të Llapit. Ai tha se në krye të kësaj zone si komandant ai ka ardhur pas rënies së Zahir Pajazitit. Remi foli edhe për takimin me […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts