Procesi për zgjedhjen e kreut të Komunitetit Mysliman Shqiptar, del rezultati, me 82 vota rizgjidhet Bujar Spahiu

procesi per zgjedhjen e kreut te komunitetit mysliman shqiptar del rezultati me 82 vota rizgjidhet bujar spahiu
procesi per zgjedhjen e kreut te komunitetit mysliman shqiptar del rezultati me 82 vota rizgjidhet bujar spahiu

Ka përfunduar procesi për zgjedhjen e kreut të Komunitetit Mysliman Shqiptar.

Me 82 vota pro është rizgjedhur në krye të KMSH  Bujar Spahiu.

Rezultati:

Bujar Spahiu – 82

Eduard Shefki – 3

Emirjon Vathaj – 3

E pavlefshme – 4

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts