“Projekte me Romeon”, Hedi Baci zbulon projektet pas daljes nga Big Brother

projekte me romeon hedi baci zbulon projektet pas daljes nga big brother
projekte me romeon hedi baci zbulon projektet pas daljes nga big brother

Heidi Baci ishte e ftuara speciale mbrëmjen e djeshme të “Top Arena”.

Ajo zbuloi se pas daljes nga Big Brother VIP është marrë me projekte të cilat i ka në plan, me partnerin e saj Romeo Veshajn.

“Kam ardhur në formë. Romeo fshihet pas zgjedhjes së veshjes sime sonte. Jeta pas BBV… kam dashur të marr veten. Jam marrë me gjërat e mia në Itali dhe disa projekte me Romeon”, tha Heidi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts