Projekti për Sazanin/ “Ta zhvillojmë pa prishur”, kryebashkiaku i Vlorës: Duam të rrisim numrin e investimeve

projekti per sazanin ta zhvillojme pa prishur kryebashkiaku i vlores duam te rrisim numrin e investimeve
projekti per sazanin ta zhvillojme pa prishur kryebashkiaku i vlores duam te rrisim numrin e investimeve

Kryetari i Bashkisë së Vlorës Ermal Dredha, është deklaruar në lidhje me projektin e Sazanit, i shumë diskutuar ditët e fundit.

Ai u shpreh se mirëpritet çdo projekt i cili siguron zhvillimin e qendrueshëm dhe ndihmon ekonominë e qytetarëve.

“Duam sa më shumë investime në qytet. Duam të rrisim edhe numrin e investimeve. Duam të zhvillojmë qytetin në një mënyrë të qëndrueshme. Synimi është të zhvillojmë pa prishur. Mirëpresim çdo gjë që ndihmon ekonominë e qytetarëve”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts