Prokurori polak “lë nam”, del nudo në rrugët e qytetit (FOTO+VIDEO)

Një prokuror në Poloni është vendosur në telashe, pasi imazhe të tij nudo janë bërë virale në rrjet.

38-vjeçari është fotografuar në rrugët e qytetit Swidnica, në gjendje të dehur dhe tërësish i zhveshur. Prokurori është parë dhe me një kanaçe birre në dorë. Ai ndodhet në një supermarket dhe pasi kryen pagesën largohet sikur çdo gjë të ishte normale.

Dëshmitarët thanë se ai ishte në gjendje dukshëm të dehur dhe i pavetëdijshëm për veprimet që kryente.

Qytetarët e denoncuan rastin, ndërsa policia e shoqërua prokurorin me akuzën e sjelljeve të turpshme në publik. Prokurori i vënë në siklet ka kërkuar ndjesë për skenat e pakëndshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.