Prokuroria ndryshon akuzën për Rrajat, Balliu: Vetëm narkoshteti justifikon shkopat e bejsbollit dhe pistoletat te koka ndaj qytetarëve

Sekretari organizativ i Berishës, Klevis Balliu ka reaguar në lidhje me vendimin e Prokurorisë së Tiranës, e cila ka ndryshuar akuzën për anëtarët e fisit Rraja në lidhje me episodin e dhunës ndaj Bilbil e Jashar Majas.

Në një mesazh në ‘Facebook’, Balliu tha se të quash plagosje të lehtë shkopat e bejsbollit dhe pistoletat në kokë të Rrajave ndaj qytetarëve, vetëm prokuroria e narkoshtetit mundë ta justifikojë.
“Zyrtarizohet, në Shqipëri ka vetëm narkoprokurori.

Të quash plagosje të lehtë shkopat e bejsbollit dhe pistoletat në kokë të Rrajave ndaj qytetarëve, vetëm prokuroria e narkoshtetit mundë ta justifikojë.”, tha Balliu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts