“Propaganda dhe fasada mbi gjithçka”, Tedi Blushi: Bashkia e Tiranës ka në staf një ushtri fotografësh dhe kameramanësh

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi përmes një postimi në rrjetet sociale është shprehur se bashkia e Tiranës ka në staf një ushtri fotografësh dhe kameramanësh, nëpërmjet të cilëve “reklamon” në media dhe rrjete sociale gjysëm-punë apo punë të paqena.

Sipas tij Pavarësisht se Tirana ka shumë problematika, për kryebashkiakun Veliaj rëndësi ka që gjithçka në foto dhe video të dalë bukur.

Ai shkroi në Facebook se punëtorët e bashkisë po hapin një gropë pranë Sheshit Wilson, ku në videon që poston shfaqen dy punëtorët që sipas tij bëjnë sikur punojnë, ndërkohë pozojnë para kameramanit të Bashkisë.

Postimi i plotë:

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts