Propozim-rezolutat për mbështetjen urgjente financiare për punonjësit e Policisë, Kuvendi i Kosovës e rrëzon

Kuvendi i Kosovës nuk i ka miratuar të enjten propozim-rezolutat për mbështetjen urgjente financiare për pjesëtarët e Policisë së Kosovës dhe atë për nevojën e rritjes së koeficientit për pagat. Projekt-rezoluta për policët Për miratim të saj kanë votuar 25 deputetë, ndërsa 59 kanë abstenuar. Propozim-rezoluta është prezantuar në Kuvend javë më parë prej partive […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts