Protesta e 11 korrikut/ Tritan Shehu: Të lirojmë Berishën

protesta e 11 korrikut tritan shehu te lirojme berishen

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu gjatë një takimi me kryesitë e degëve në Memaliaj, Tepelenë, Këlcyrë dhe Përmet ka kërkuar pjesëmarrjen e qytetarëve në protestën e 11 korrikut e cila do të zhvillohet në Tiranë.

Teksa ka ndarë disa fotografi nga takimët që ka zhvilluar në rrjetin social Facebook, deputeti Shehu shkruan se së bashku me qytetarët do të lirojnë kreun e PD, Sali Berisha.

Postimi i plotë:

”Te lirojme liderin e opozites Sali Berisha!

Sot me kryesite e degeve Memaliaj, Tepelene, Kelcyre e Permet.

Per protesten e madhe te 11 Korrik ne Tirane.

Te gjithe entusiazte dhe te mobilizuar.

Te vendosur ne crrenjosjen e ketij rregjimi”, shkruan Shehu.

449625539 3793087547594882 5921283012048868040 N
449625539 3793087547594882 5921283012048868040 N
449630691 3793087784261525 8257419446485108762 N
449630691 3793087784261525 8257419446485108762 N
449629182 3793087797594857 5409233453372294731 N
449629182 3793087797594857 5409233453372294731 N
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts