Protesta e PD, Meta thirrje qytetarëve: Të gjithë shqiptarët e lirë dhe patriotë sot në shesh kundër Narkoshtetit!

protesta e pd meta thirrje qytetareve te gjithe shqiptaret e lire dhe patriote sot ne shesh kunder narkoshtetit
protesta e pd meta thirrje qytetareve te gjithe shqiptaret e lire dhe patriote sot ne shesh kunder narkoshtetit

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta, i ka bërë thirrje qytetarëve që të bëhen pjesë e protestës që mbahet sot para Kryeministrisë.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka shkruar se të gjithë shqiptarët e lirë duhet të jenë sot në shesh kundër narkoshtetit.

“Beteja jonë për 4 milion shqiptarë plus nuk ka kthim pas!”, shkruan Meta.

Postimi:

Të gjithë shqiptarët e lirë dhe patriotë sot në shesh kundër Narkoshtetit!
Erdhi fundi i regjimit të Tontomakutëve dhe Dum-Dumanëve!
Beteja jonë për 4 milion shqiptarë plus nuk ka kthim pas!
Shqipëria u përket shqiptarëve!
Shqipëria u përket të rinjve!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts