Protestuesit rrëzojnë barrierat metalike para Kryeministrisë dhe shkulin lulet, i afrohen kordonit të policisë

protestuesit rrezojne barrierat metalike para kryeministrise dhe shkulin lulet i afrohen kordonit te policise

Disa nga protestuesi e opozitës kanë rrezuar barrierat metalike para Kryeministrisë, pasi pak më parë hodhën flakadanë.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata kanë tentuar t’i afrohen kordonit të policisë.

Po ashtu ata kanë shkulur lulet dhe dheun që ndodhej në vazo, e kanë hedhur drejt efektivëve.

Rrezohet ,brojtja
Rrezohet ,brojtja

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts