PS dhe PD “përplasen” në Mallakastër, diferencë e ngushtë mes kandidatëve në 10 kutitë e para

Vijon procesi i numërimit edhe në Mallakastër, ku nga 50 kuti në total, deri më tani janë numëruar 10 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS Qerim Ismailaj ka marrë deri më tani 1252 vota, ose 49.74%.

Sakaq kandidati i Partisë Demokratike, Agron Kapllanaj ka marrë 1101 vota ose 43.74%.

Resmi Shanaj i Bashkë Fitojmë numëron 164 vota ose 6.52 %.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts