PS mbledh të dielën Asamblenë Kombëtare, diskutohet riorganizimi i partisë dhe…

Partia Socialiste do të mbledhë ditën e dielë Asamblenë Kombëtare.

Lajmi bëhet i ditur për BalkanWeb nga gazetari Ergys Gjençaj.

Në Asamble do të diskutohet në lidhje me riorganizimin e Partisë Socialiste dhe situatën politike në vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts