Pse e vrau Liridonën? Babai i Naim Murselit: Pyetje 1 mln dollarëshe! Ndoshta është kërcënuar nga politika ose…

Pse e vrau Liridonën? Babai i Naim Murselit: Pyetje 1 mln dollarëshe! Ndoshta është kërcënuar nga politika ose…

Babai i Naim Murselit në një intervistë për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24 të moderatores Evis Ahmeti ende nuk e ka një arsye se pse djali i tij vendosi që të porosiste vrasjen e gruas. Shabani Mursel tregoi se ndoshta djali i tij është kërcënuar me çështje biznesi apo dhe çështje politike. Pse […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts