“Pse më parakalove”/ Plas sherri mes disa personave në Kombinat, dy të rinj përfundojnë të masakruar te Trauma, në kërkim agresorët (Foto)

pse me parakalove plas sherri mes disa personave ne kombinat dy te rinj perfundojne te masakruar te trauma ne kerkim agresoret foto
pse me parakalove plas sherri mes disa personave ne kombinat dy te rinj perfundojne te masakruar te trauma ne kerkim agresoret foto

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në Kombinat, ku gjithçka duket se ka nisur nga një parakalim.

Të rinjtë janë konfliktuar në rrugë, por me ndërhyrjen e policisë konflikti është shuar.

Pranë spitalit të Traumës ku po dërgohej një prej të lënduarve, janë ndjekur nga agresorët dhe janë dhunuar barbarisht.

Burime për BalkanWeb njoftojnë se personat e dhunuar janë identifikuar si shtetasit Alvaro Doci dhe Gjergji Shaga.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts