Pse ra qeveria e Big Brother? Banorët diskutojnë

15:18 – 14.04.2023

Pse ra qeveria e Big Brother? Banorët diskutojnëPas debateve të shumta  dhe situatave të pakëndëshme që ndodhën në shtëpi, Vëllai i Madh shfuqizoi “qeverinë”.

Ky vendim i’u komunikua banorëve ditën e djeshme nëëprmjet një zarfi, e ndërsa sot ata kanë diskutuar arsyen pse ra qeveria.

Kristi u shpreh se qeveria ra nga veprimi që ai bëri, duke thyer kështu rregullat e “kushtetutës” si President i shtëpisë.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts