Pse vrasja e 18-vjeçarit u raportua si ‘therje me thikë’? Prokuroria flet për “natyrën konfidenciale” të rastit pasi Policia ia hodhi topin

Rasti i vrasjes së Lulzim Fejzullahu nga Podujeva u përshkrua nga Policia në fillim si “therje me thikë” dhe versioni ndryshoi pasi 18-vjeçari vdiq pas një përpjekjeje gjashtëditore të mjekëve për ta mbajtur atë në jetë. Pamjet e publikuara të dielën dëshmuan se ai ishte goditur me veturë, e më pas kishte marrë goditje të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts