Publikohen formacionet zyrtare, Kombëtarja me Manajn dhe Balajn në sulm. Ja si rreshtohet Shqipëria ndaj Uellsit

SHPËRNDAJE

Do të startojë në orën 18:00 sfida e parë miqësore e Kombëtares shqiptare ku do të sfidojë Uellsin në stadiumin “Cardiff City”.

KOMBETARJA

Shqipëria e drejtuar nga Edi Reja do të zhvillojë testin e parë miqësor ku do të ketë skuadrën britanike e cila do të jetë pjesëmarrëse e kompeticionit EURO 2020.

FORMACIONET ZYRTARE –

for

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.