Publikohen formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohen Portugalia dhe Koreja e Jugut

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

PĂ«r reklama nĂ« gazeta “Panorama”, tĂ« kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *