Publikohen formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohen Tirana dhe Egnatia

Do tĂ« startojĂ« nĂ« orĂ«n 13:45, nĂ« “Selman StĂ«rmasi”, sfida mes TiranĂ«s dhe Egnatias e vlefshme pĂ«r javĂ«n e dytĂ« tĂ« KategorisĂ« Superiore.

tirana egnatia

Bardheblutë e Orges Shehit, do të kërkojnë triumfin e dytë, pas fitores në javën e parë ndaj Skënderbeu, ndërsa rrogozhinasit e Maganit, kërkojnë pikët e para në këtë kampionat, teksa në sfidën e parë u mposhtën nga Kukësi me rezultatin 1-3. Për sa i përket formacioneve zyrtare, në radhët e Tiranës nuk ka surpriza. Ndërkohë që të Egnatia kemi ndryshime të shumta, duke filluar nga portieri dhe tek të gjitha repartet me radhë.

FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Bekaj, Najdovski, Ismajlgeci, Hoxhallari, Toli, Hoti, Totre, Limaj, Xhixha, Seferi. Ngo.

EGNATIA: Puja, Ymeralilaj, Krasniqi, Krivanjeva, Allmuça, Imeri, Agbekpornu, Bardis, Telushi, Shtubina, Magani.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *