Publikohen projeksionet 3 D, ja si ndodhi aksidenti tragjik në Kroaci ku humbën jetën 10 persona

Mediat kroate kanë rindërtuar me anë të projeksioneve 3 D të gjithë momentin e aksidentit të rëndë që ka ndodhur mesditën e sotme në Salvonski Brod.

Në pamje shihet, autobusi Kosovar teksa ecën në autostradë, më pas ajo rrokulliset dhe del në anë të rrugës. Nga aksidenti i rëndë kanë mbetur të vdekur 10 persona, ndërsa dhjetëra të tjerë ndodhen të shtruar në spital.

Raportohet se shoferin e kishte zënë gjumi në momentin tragjik, e kjo deri më tani, po hetohet dhe si shkaku i kryesor i aksidentit.

Autoritetet kroate kanë arritur ta arrestojnë burrin, e kjo dëshmi është dhënë dhe nga vetë ai. Megjithatë, hetimet janë ende duke vijuar.

Këtu mund të shihni videon e projeksionit 3 D

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *