Punonjësja në Kuvend pengohet, komenti epik i Berishës, thumbon socialistët: Edhe syrin s’e kanë të mirë

punonjesja ne kuvend pengohet komenti epik i berishes thumbon socialistet edhe syrin se kane te mire
punonjesja ne kuvend pengohet komenti epik i berishes thumbon socialistet edhe syrin se kane te mire

Një incident, fatmirësisht ka pasoja ka ndodhur sot në sallën e Kuvendit, kur përgjatë gjithë ditës ka pasur debate mes palëve.

Teksa në foltore fliste ish-kryeministri Sali Berisha, një prej punonjësve të Kuvendit u pengua. Ndërkohë, kjo gjë nuk i ka shpëtuar dhe Berishës, i cili pyeti punonjësen nëse ishte mirë, ndërsa mes batutës tha se ishte syri i keq i socialistëve ai që rrëzoi.

“Ça ndodhi? Je mir/. Syri i keq nga ata përpara (Deputetët e PS) edhe syrin se kanë të mirë ata. Ta them unë (qeshin në sallë)”, tha Berisha.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts