Punonte në një pallat në ndërtim e sipër, 45-vjeçarin e zë korrenti, dërgohet në spital

TIRANË

Një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur në Tiranë pasi e ka zënë korrenti duke punuar.

Ngjarja ka ndodhur në Unazë të Re, në një pallat në ndërtim e sipër, ku shtetasi B. R., 45 vjeç, duke punuar në këtë pallat, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts