Puthje, përqafime e lot/ Socialistët e Rrogozhinës nuk përmbahen, thërrasin emrin e fituesit të zgjedhjeve, e ngrenë dhe në krahë (Video)

puthje perqafime e lot socialistet e rrogozhines nuk permbahen therrasin emrin e fituesit te zgjedhjeve e ngrene dhe ne krahe video
puthje perqafime e lot socialistet e rrogozhines nuk permbahen therrasin emrin e fituesit te zgjedhjeve e ngrene dhe ne krahe video

Vetëm pak çaste pas shpalljes së zgjedhjeve festë e madhe jashtë KZAZ-së në Rrogozhinë ku u numëruan votat që shpallën fitues kandidatin e PS-së Edison Memolla.

Socialistët e Rrogozhinës, kryesisht burra kanë thirrur emrin e tij “Edi, Edi”, teksa kanë shkëmbyer puthje e përqafime.

Nuk kanë munguar as lotët, ndërsa më pas e kanë ngritur në krahë kandidatin fitues Memolla, duke e rrethuar me përqafime.

Ndonëse në zgjedhjet e 14 majit, kandidati i PS-së fitoi me një diferencë të diskutueshme votash, që solli dhe vendimin e Kolegjit Zgjedhor për përsëritjen e tyre, në zgjedhjet e mbajtura dje, Memolla ka marrë 6658 vota, ndërsa Shkëlqim Hoxha i “BF” mori 4906, mbi 700 vota diferencë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts