Qarkullonte me armë me vete në mes të qytetit, arrestohet në Greqi 23-vjeçari shqiptar

Një 23-vjeçar shqiptar është pikasur duke ecur i armatosur mbrëmjen e së enjtes në Prevezë të Greqisë nga punonjës policie.

Gjatë kontrollit policor, 23-vjeçarit iu gjet një revole e markës Smith & Wesson, dymbëdhjetë fishekë dhe mbetje kanabisi në makinën me të cilën udhëtonte.

23-vjeçari është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur një çështje për shkelje të ligjeve për armët dhe drogën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts