“Qasje e shëmtuar që ke me banorët”/ Olta-Nitës: Nuk ta lejoj! 

qasje e shemtuar qe ke me banoret olta nites nuk ta lejoj

21:43 – 17.03.2023

Qasje e shëmtuar që ke me banorët/ Olta-Nitës: Nuk ta lejoj! 

Menjëherë pas rënies së gongut, të gjithë banorët hipën mbi dyshekë dhe nisën të ecnin nëpër shtëpi, pa i ulur këmbët në dysheme.

Loja e menduar nga komapnia e dyshekëve “WorldFlex” krijoi batuta, humor dhe të qeshura pafund mes banorëve.

[embedded content]

Por, sqarimet, thashethemet dhe debatet, nuk kishin si të mungonin. Sa i përket debateve, Nita dhe Olta patën një “përplasje” për të dytën herë sot.

[embedded content]

Kjo pasi, ajo mendon se Olta bën kot sikur e do Armaldon dhe e dyta, Nitës i vjen inat që Olta iu afrua asaj kur ishte vetëm, ndërsa tani është distancuar.

Ato madje, u sqaruan edhe për një diskutim që kishin mbrëmjen e kaluar, kur po ndiqnin sqarimin Luiz-Armaldo-Kristi, të cilët u vendosën përballë njëri-tjetrin në një tyrezë, si mënyrë kjo për të sqaruar konfliktet dhe për të sheshuar debatet.

[embedded content]

Gjatë ndjekes së klipit sqarues, Olta kishte bërë një koment për Armaldon që Nitës nuk i kishte pëlqyer. Kur Olta po  e sqaronte atë moment me Nitën, ku të pranishëm ishin edhe Armaldo dhe Luizi, ajo tha se Olta është “mjeshtre” për t’i defmoruar bisedat dhe fjalët.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts