Qëllohen për vdekje dy studentë në Itali, mbeten mister shkaqet

Dy të rinj të moshës 26 dhe 27 vjeç u qëlluan për vdekje në Herculaneum, në provincën e Napolit.

Karabinierët e Compagnia di Torre del Greco dhe njësia hetimore e Torre Annunziata, të koordinuara nga prokuroria e Napolit, po hetojnë për të zbardhur dinamikën dhe shkaqet e vrasjes së dyfishtë.

Mësohet se dy të rinjtë, të dy studentë, ndodheshin në një makinë kur u goditën nga disa të shtëna me armë zjarri.

 

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *