Qëllohet për vdekje brenda makinës aktorja 22-vjeçare amerikane

Është qëlluar për vdekje aktorja 22-vjeçaere Jonshel Alexander.

E reja shë bvrarë nga një burrë brenda automjetit të saj.

Mësohet se i plagosur ka mbetur edhe personi që ishte në automjet me 22-vjeçaren, e aktualisht ndodhet në spital, ku dhe po merr ndihmën mjekësore.

Në moshën 12-vjeçare, Alexander luajti personazhin Joy Strong në filmin “Beasts of the Southern Wild”.
Kujtojmë se filmi fitoi Çmimin e Madh të Jurisë në Festivalin e Filmit Sundance dhe u nominua për katër çmime Oscar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.