Qëlluan me armë zjarri drejt policisë, detaje të reja nga grabitja e dështuar në fshatin Prush. Policia në kërkim të “Audit” të bardhë, u largua drejt…

qelluan me arme zjarri drejt policise detaje te reja nga grabitja e deshtuar ne fshatin prush policia ne kerkim te audit te bardhe u largua drejt
qelluan me arme zjarri drejt policise detaje te reja nga grabitja e deshtuar ne fshatin prush policia ne kerkim te audit te bardhe u largua drejt

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me grabitjen në tentativë me armë zjarri në një banesë në fshatin Prush të Tiranës.

Burime nga policia bënë me dije se forcat e rendit janë vënë në ndjekje një automjeti Audi me ngjyrë të bardhë, i cili pasi është larguar nga vendi i ngjarjes është nisur në drejtim të liqenit të Thatë.

Burimet bënë me dije se targat e automjetit rezultojnë të vjedhura.

Autorët kishin shkuar për të grabitur një banesë, por pas mbërritjes në kohë të forcave të rendit, ata janë larguar. Kanë qenë familjarët që kanë lajmëruar policinë për grabitjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts