Qëndrimi për Veriun/ Lubonja: Rama tha se ndërhyrja e KFOR do ishte negative për Kosovën në qershor. Hila: Lajçak dhe Borrell kanë dështuar

Analisti Dritan Hila, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 ka folur në lidhje me tensionet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë. Ai u shpreh se Lajcak dhe Borrell kanë dështuar sepse janë personalitete që vijnë nga vende që nuk e njohin Kosovën dhe nuk kanë për ta njohur Kosovën Sipas tij ngritja […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts