Qeni del në ekran teksa transmetohej live parashikimi i motit, videoja bëhet virale në internet

Këlyshi Storm i bëri shikuesit të qeshin kur u shfaq në ekran gjatë një parashikimi të motit të transmetuar në Toronto.

Meteorologu Anthony Farnell paraqiti parashikimin e motit dhe qeni eci rastësisht pranë tij. Pas ca kohësh, meteorologu u tha spektatorëve se ishte qeni i tij, se ai ishte në ndërtesën ku punon dhe se kishte marrë ëmbëlsira.

Njerëzit komentuan në mediat sociale se ishin të lumtur të shihnin qenin gjatë parashikimit të motit dhe se do të donin që kjo të ndodhte më shpesh.

Ata shkruan se qeni nuk e shqetësoi aspak Antonin, por ishte i qetë dhe e ndoqi.

Përveç punës, Stormi i vogël shoqëron shpesh pronarin e tij në ngjarje të ndryshme, dhe Anthony gjithashtu ka hapur një profil në Instagram vetëm për qenin, ku poston fotot e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.