“Qepe gojën, deri 10 muaj më parë nuk..”, Bonuçi kapet me kundërshtarin gjatë ndeshjes


Kur luhet një finale nuk ka “shokë”, edhe pse me bluza të ndryshme.

medium_2021-05-19-9354e2ae82

Në rastin e ndeshjes së djeshme, kamerat kanë kapur Leonardo Bonuçin që ulërinte nga stoli ndaj Kristian Romeros, mbrojtësit të Atalantës në pronësi të Juves, që ndërhyri shumë keq ndaj Kiezës:

“Romero, deri 10 muaj më parë nuk flisje fare. Qepe gojën dhe mos na bëj fenomenin”.

Kujtojmë se Juventusi triumfoi në finale, duke mposhtur 2-1 Atalantën dhe duke fituar kështu Kupën e Italisë.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.